асдас

Вести

Освојите олимпијску славу у Паризу, жене до 81 кг са супериорним дизањем тегова Ли Венвен слава за победу

У арени Олимпијских игара у Паризу, такмичење у дизању тегова за жене још једном је показало храброст и снагу жена. Нарочито у жестокој конкуренцији надмоћнице до 81 кг, Кинескиња Ли Венвен је невероватном снагом и истрајношћу успешно одбранила шампионат и донела шокантну победу светској публици.

11. августа по локалном времену Олимпијске игре у Паризу започеле су последњи такмичарски дан. У женској конкуренцији у дизању тегова до 81 кг, Ли Венвен из провинције Фуђијан поново је освојила златну медаљу после Олимпијских игара у Токију. Ова златна медаља је друга златна медаља коју је Фуђијан освојио на овим Олимпијским играма, а уједно и 40. златна медаља коју је освојила кинеска спортска делегација, надмашивши број златних МЕДАЉА на Олимпијским играма у Лондону, чиме је остварен најбољи рекорд у историји прекоморских земаља. учешће.

вен

Ли Венвен

У тркању, Ли Венвенова почетна тежина била је 130 кг, најтежа у пољу. Након што је лако подигла тег, Ли је у другом покушају успешно подигла 136 килограма. Затим је одустала од трећег покушаја и ушла у такмичење у избачају са 5 кг предности. У избачају, Ли Венвен је такође држала песницу, подигла је узастопно 167 кг и 173 кг и успешно одбранила титулу са укупним резултатом од 309 кг без икакве сумње.

Кроз безброј зноја и суза. Она зна да је сваки пут када подигне тегове то изазов за себе и искорак до крајњих граница. На сцени Олимпијских игара у Паризу, савршеном техником, стабилним менталитетом и невероватном снагом стабилно је подигла шипку, освојила овације и аплаузе целе публике и на крају освојила златну медаљу.

ВАНБО АРК КОМЕРЦИЈАЛНА СЕРИЈА

ВАНБОАРК ЦОММЕРЦИАЛ СЕРИЕС

ВАНБО, као нови фитнес бренд, поносан је на сваки напредак и раст шампиона у дизању тегова Ли Венвена. Као фитнес справе, квалитет и безбедност бучица су веома важни. Стога, "ВАНБО Думббелл" може бити посвећен пружању висококвалитетних, безбедних и поузданих производа за бучице који ће задовољити потребе професионалних спортиста и фитнес ентузијаста. Ова тежња за професионализмом и поштовањем квалитета је важно оличење духа бренда.

Тренинг са бучицама често захтева дуготрајну упорност и непрекидне напоре да би се постигли жељени резултати. Стога ВАНБО подстиче кориснике да кроз упорне тренинге негују истрајност и позитиван став према животу. Овај дух се не огледа само у употреби бучица, већ се прожима и у свакодневном животу корисника.